Дослідження показують, що метаболічна різниця, яка знижує рівень цукру в крові через кілька годин після їжі, робить деяких людей більш голодними, ніж інші.

Вчені виявили, що” голодні “зазвичай з’їдають на 312 калорій в день і чекають на півгодини менше між прийомами їжі, ніж” ситі”, що призводить до збільшення ваги. Це означає, що деякі люди весь час відчувають голод і щосили намагаються схуднути, передає Express.

У дослідженні, проведеному університетами, у тому числі Королівським коледжем Лондона, відстежувався рівень цукру в крові, толерантність до глюкози, сон, активність і відчуття голоду.

В іншому дослідженні вивчалися піки цукру в крові приблизно через дві години після їжі, але вчені виявили, що деякі спостерігають провали між двома і чотирма годинами пізніше.

Читайте також:  Нутриціолог розповів про шкоду частого вживання протеїнових батончиків

Люди, які їли одну і ту ж їжу, мали значні відмінності в рівні цукру в крові, без будь-яких інших кореляцій у даних, хоча у чоловіків спостерігалися більш сильні падіння, ніж у жінок.

Вчені прийшли до висновку, що поєднання вашого унікального метаболізму, вибору їжі і рівня активності визначає, чи будете ви переїдати. Професор Ана Вальдес з Ноттінгемського університету сказала: “Кілька сотень додаткових калорій щодня означає збільшення ваги на кілька кілограм на рік”.