Правильний настрій допоможе перевести схуднення з розряду мрій в розряд вдало здійсненого!

Для того щоб позбутися зайвої ваги необхідні фізичні навантаження і контроль за раціоном харчування. Якщо ви хочете скинути «зайве», то потрібно спалювати більше калорій, ніж з’їдати. Але окрім фізичних вправ і раціонального харчування, важливий ще і правильний настрій. Тому для нормалізації ваги застосовують не тільки дієти і гімнастики, але і психологічні техніки.

 

Чому зайва вагу повертається?

Щоб схуднути, потрібно зменшити кількість споживаних калорій і збільшити фізичну активність. Але часто ці методи дають лише тимчасовий результат, і ми після вдалого схуднення незабаром знову набираємо пішли кілограми. Справа в тому, що залишаються «тяга» до їжі і звичка заїдати невдачі і поганий настрій. А переїдання не тільки сприяє поверненню втрачених кілограмів, але і провокує занепадницькі настрої і депресію. А негативні думки – ворог схуднення, який заважає нам здійснити мрію і стати стрункішою. Для ефективного схуднення дуже важливі правильний емоційний настрій і мотивація.

Як негативний настрій заважає худнути?

 • Негативний спосіб мислити призводить до депресій і знижує поріг нашої психологічної стійкості до стресів. А стреси сприяють появі ожиріння.
 • Для людей схильних до повноти, часто характерна звичка, заїдати проблему. Бажання поїсти при цьому ніяк не пов’язане з реальними потребами організму. Просто цукерка чи тістечко, нехай на короткий час, але все-таки викликають почуття задоволення.
 • Занепадницькі настрої знижують здатність до усвідомленості своїх дій. І людина починає їсти більше ніж треба і не те, що треба.
 • Похмурі думки провокують проблеми зі сном, які в свою чергу можуть призводити до збільшення ваги.

Надмірний апетит і постійне відчуття голоду можуть виникати через те, що стався збій в роботі нервової системи і мозок подає організму неправильні сигнали. Нормалізувати роботу організму і налагодити сигнальну систему можна за допомогою психотехнік. Досвідчений психолог допоможе вам «переключитися», «перепрограмує» ваш організм, відучить від звички заїдати проблеми. Але ви також можете спробувати самостійно відкоригувати свій психологічний настрій.

 

Правильний настрій – запорука успіху!

Дуже важливо, які установки ми даємо собі, коли плануємо схуднення. Психологічна корекція фігури увазі перенастроювання себе на позитивні емоції та впевненість в ефективності своїх дій, спрямованих на зниження ваги. Щоб боротися із зайвою вагою, потрібні правильна мотивація і настрій:

 •  З’ясуйте для себе, чому відбувається набір зайвої ваги, і постарайтеся усунути причину.
 • Усвідомлено сформуйте нове харчова поведінка
 • Навчіться боротися зі стресами не переїду.
 • Практикуйте медитацію. Це допоможе боротися зі стресами і підвищити ефективність роботи лобових часток мозку.
 • Частіше згадуйте про свої досягнення і успіхи.
 • Не бійтеся невдач. Не втрималися і відступили від наміченого плану дій? Нічого страшного. Не втрачайте оптимізму і продовжуйте роботу над собою. Мислення за типом «все або нічого» не для вас.
 • Знайдіть джерело позитивних емоцій і задоволень. Нехай тепер це буде не пов’язане з їжею.
 • Примусьте мозок бути активним. Вивчайте іноземні мови або освоюйте гру на музичному інструменті. Це допоможе мозку бути активним і буде сприяти підтримці хорошого емоційного фону.

Не тільки психокорекція, але і новий спосіб життя!

Психологічна корекція фігури: як це працює?

Для досягнення потрібного ефекту треба поєднати психологічну опрацювання ситуації зі зміною харчових звичок і способу життя.

 • Міняйте харчові звички. Зверніть увагу на те, що ви їсте. Часто людина вважає, що переїдає тому, що у нього слабка сила волі. Але насправді, він просто їсть продукти, які впливають на хід його думок.

Видаліть з вашої дієти цукор. «Солодка проблема» – це не тільки зайві калорії. Прості вуглеводи, які містяться в кондитерських виробах здатні викликати звикання схоже на наркотичний. Спробуйте замінити цукерку або тістечко яблуком або горіхами.

Їжте рибу. Найкраще починати свій день зі сніданку, до складу якого входять продукти з поліненасиченими жирними омега-3 кислотами.

Вживайте більше овочів і фруктів.

 •  Висипайтеся. Люди, які витрачають на сон належну кількість часу, прокидаються бадьорими, в гарному настрої, і рідше страждають від надмірного апетиту.

«Порушення сну викликає артеріальну гіпертензію, порушення серцевого ритму, призводить до появи метаболічного синдрому і набору зайвої ваги», – говорить лікар-сомнолог Юрій Нестерович Погорецький

 • Будьте фізично активними. Без достатньої кількості фізичної активності людина стає більш схильний до впливу стресів і витрачає мало калорій. І те й інше призводить до появи зайвої ваги.
 • Гуляйте на свіжому повітрі в світлий час доби.

 

Звертайте увагу на всі аспекти свого життя, використовуйте психологічний настрій для досягнення своїх цілей і нехай як ваша фігура, так і ваш настрій будуть завжди відмінними!