Реабілітація після отриманого інфаркту – досить складний процес. Однак вчені зробили шокуючу заяву про те, який метод стане відмінним помічником в тому, щоб пережити проблему, що сталася.

 
Дослідженням в даній області займалися наукові фахівці з Мюнхенського технічного університету. Вони вивчили інформацію більш ніж про 600 пацієнтів, які перенесли серцевий напад. У 12 відсотків добровольців крім цього діагнозу спостерігався генералізований тривожний розлад.

Як виявилося, люди з тривожним розладом набагато швидше за інших могли реагувати на появу симптомів серцевого нападу. Відповідно, вони потрапляли до медичного закладу набагато раніше. В середньому, за отриманими даними, жінки з ГТР виявлялися в лікарні на дві години раніше, ніж пацієнтки без цього синдрому. А у чоловіків термін потрапляння в клініку скорочувався на 48 хвилин.

Читайте також:  Що таке ексцентричність і коли вона перетворюється в психічний розлад

Таким чином, тривожність допоможе людям вижити після інфаркту і отримати менш серйозні проблеми після. До того ж медики помітили, що кожні півгодини при серцевому нападі дуже важливі, тому краще не втрачати ні секунди.

Джерело: 7mednews

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News