Перед початком пляжного сезону та спекотних днів все більше людей намагаються “надати своєму тілу форми” та скинути кілька зайвих кілограмів. Саме для цього у пригоді стануть спеції.

Експерти вважають, що азійська кухня, зокрема індійська, прискорює швидкість метаболізму, зменшує апетит і навіть зупиняє появу нових жирових клітин після схуднення, пише “Українська правда” із посиланням на The Daily Mail.

Вони стверджують, ті, хто вживає насіння кмину, втрачають більше ваги, на відміну від тих, хто цього не робить, а також що каєнський перець підвищує метаболізм до 5%, а спалювання жиру — до 16%.

Так, лікар Мерилін Гленвілл рекомендує 10 спецій, які допоможуть втратити зайву вагу. Потрібно лише обрати спеції собі до смаку.

Женьшень

Раніше було доведено, що женьшень допомагає втрачати вагу мишам, адже прискорює швидкість обміну речовин та підвищує рівень енергії.

Так, один із видів женьшеню, а саме сибірський, корисний для жінок і полегшує адаптацію організму до несприятливих впливів, наприклад, холоду чи спеки, підвищує працездатність та стресостійкість. Саме у стресових ситуаціях люди вживають нездорову їжу, що стає причиною збільшення ваги, — цей корінь дає енергію та допомагає боротися зі стресом і втомою.

Каєнський перець

У перці міститься речовина капсаїцин, що надає йому гостроти. Саме вона допомагає боротися із зайвою вагою та ожирінням. Капсаїцин сприяє процесу, який перетворює жир на тепло, — а це означає, що спалюється його більше.

“Ці термогенні інгредієнти у раціоні можуть підвищити метаболізм до 5% і збільшити спалювання жиру до 16%”, — зазначає Мерилін Гленвілл.

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3