Для довголіття необхідне хороше здоров’я. Щоб підтримувати його на відповідному рівні, необхідно дотримуватися певних правил. Зокрема, потрібно відмовитися від шкідливих звичок, багато рухатися, дотримуватися режиму сну і раціонально харчуватися. Особливо складно для багатьох дотримуватися останній пункт.

При цьому справа скоріше не в тому, що людина не хоче дотримуватися правильне харчування. Люди часто не знають, наскільки шкідливий той чи інший продукт.

Так, відомо, що велика кількість цукру в раціоні негативно позначається на здоров’ї: з’являється зайва вага, порушується мікрофлора кишечника та інше. Але, як запевняють вчені, це ще не все.

Згідно з недавнім дослідженням фахівців з Університету Тафтса в США, дієта з високим вмістом цукру викликає накопичення токсинів, які пов’язані з віковими захворюваннями.

Читайте також:  Артрит: названі перші симптоми і чинники ризику

Зокрема, підвищується ризик серцево – судинних захворювань, діабету та вікової дегенерації жовтої плями-це найпоширеніша незворотна втрата зору серед літніх людей, пише MSN.

Також таке харчування порушують природну здатність організму виводити ці токсини. Виходить, що цукор завдає подвійного удару. Однак вчені стверджують, що це не привід відмовитися від продукту зовсім і тим більше замінити його жирами.

Найкраще дотримуватися помірного харчування, яке багате фруктами і овочами. Якщо захотілося чогось солодкого, то головне просто не перестаратися.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News