Кожна людина завжди хоче бути молодою. Але старість – це реальність, яку багатьом з нас доведеться прийняти. В цей час життя хвороби проявляються сильніше. Недавнє дослідження, проведене в університеті Аліканте, показало, що існує зв’язок між місяцем народження і хворобами в старості. Медичний “гороскоп” по місяцях народження представлений далі.

Січень

Згідно з дослідженням, проведеним співробітниками Університету Аліканте, час року і навіть конкретний місяць, в якому ми народилися, пов’язані з певними ризиками захворювання в більш пізньому віці. Жінки, що народилися в січні, будуть схильні до мігрені і серцевих нападів. У чоловіків може бути виразка шлунка і проблеми зі спиною…

Лютий

Дослідження показало, що люди, народжені в цей час перед початком весни, піддаються більш високому ризику розвитку серцевих захворювань, в той час як люди, що народилися на початку осені, більш схильні до розвитку респіраторних захворювань. Остеопороз, а також серцеві напади і проблеми зі згортанням крові є основною проблемою для жінок, які народилися в лютому.

Чоловіки схильні до остеоартрозу, проблем з коагуляцією, а також серцевих нападів, як і жінки. З іншого боку, репродуктивні і неврологічні захворювання частіше виникають у людей, що народилися в перші місяці зими.

Березень

Цей місяць не дуже сприятливий для жінок, так як вони схильні до артриту, а також до проблем з нирками. Автори цих досліджень припускають, що фактори навколишнього середовища можуть пояснити відмінності в ризику захворювань, пов’язаних з порами року та місяцями. Наприклад, ті, хто народився в жаркі і вологі місяці, коли кліщі були найбільш активними, мали на 40% більший ризик розвитку алергії…

Крім того, люди, народжені в цьому місяці, мають схильність до астми, що було підтверджено дослідженнями. Вони показали, що посилений контакт з алергенами в ранньому дитинстві також збільшує ризик розвитку алергії згодом. Для чоловіків, що народилися в березні, основні ризики пов’язані з проблемами катаракти, нападами астми і серцевими нападами.

Квітень

Жінки, народжені в квітні, схильні до проблем з легенями, остеопорозу і пухлин. Але не варто сприймати це занадто буквально. Це всього лише тенденції, і не обов’язково у вас будуть ці захворювання. Хоча в дослідженні використовувався великий обсяг даних (понад 1,7 мільйона осіб пройшли лікування в Медичному центрі Колумбійського університету), результати не можуть бути підтверджені на 100%.

Висновки, зроблені в ході дослідження, не повинні прийматися до уваги в повній мірі, оскільки не можна сказати достовірно, що конкретний місяць дійсно сприяє захворюванням, що виникають в більш пізньому віці.

У чоловіків, які народилися в квітні, спостерігається підвищена схильність до астми, остеопорозу і проблем з щитовидною залозою.

Травень

Хронічні алергії, запори і остеопороз – це проблеми похилого віку, з якими зазвичай стикаються жінки, що народилися у травні. Що стосується чоловіків, вони частіше страждають від діабету, а також від астми і депресії…

Червень

Жінки, народжені в червні, схильні до ревматизму і проблем з нирками. Чоловіки ж схильні до хронічного бронхіту, а також є ймовірність серцевих нападів.

Липень

Жінки, народжені в липні, частіше схильні до хронічного болю в хребті, пухлинах і астмі. Навпаки, чоловіки страждають від пухлин і артриту.

Серпень

Для жінок, народжених в серпні, основними ризиками є порушення в області кровообігу і ревматизм. Тому вони повинні бути особливо уважні до профілактики цих недуг.

Дослідження говорять, що у чоловіків, що народилися в серпні, буде вища ймовірність мати проблеми зі щитовидною залозою, остеопорозом, а також може бути астма.

Вересень

Жінки, народжені у вересні, можуть страждати від злоякісних пухлин і проблем зі щитовидною залозою, згідно з цим дослідженням. Чоловіки схильні до проблем зі щитовидною залозою, а також астми і остеопорозу. До цього місяця вчені відчувають особливий інтерес. Він визначає здоров’я жінок, які народилися в цей період.

Хоч для людей похилого віку, які народилися у вересні, характерні досить серйозні патології, це не означає, що ви будете хворіти подібними недугами. Вчені стверджують, що важливий також спосіб життя, який веде людина. Якщо ви приділяєте профілактиці деяких захворювань належну увагу, ви можете уникнути їх розвитку.

Жовтень

Жінки, що народилися в жовтні, мають схильність до анемії і підвищеного рівня холестерину. Вони також схильні до остеопорозу. Що стосується чоловіків, які народилися в жовтні, вони схильні до мігрені, остеопорозу і, в цілому, проблем, пов’язаних з щитовидною залозою. Приділіть увагу профілактиці цих захворювань якомога раніше. Це значно знизить ризик їх розвитку в майбутньому.

Листопад

Для жінок, що народилися в листопаді, проблемою буде варикозне розширення вен, а також запори. У чоловіків можуть бути проблеми зі шкірою і схильність до серцевих нападів. Це найбільш поширені патології в літньому віці для цієї групи людей. Але проблеми з судинами також можуть переслідувати і чоловіків. Тому приділіть увагу питанням їх зміцнення.

Грудень

Дослідження говорить, що жінки, що народилися в грудні, частіше страждають від хронічного бронхіту. Респіраторні захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів досить часто вражають їх. У чоловіків, народжених в грудні, є ризик розвитку депресії і серцевих нападів.

Варто відзначити, що подібні дослідження не варто сприймати надто буквально. Тим більше, що дослідження проводилися тільки для однієї кліматичної зони. Деякі стани пов’язують з отриманням вітаміну D в ранньому віці. Також враховується, які сезонні продукти вживають матері, коли виношують дитину.

Щоб не запустити захворювання, потрібно проходити періодичні медичні обстеження. Якщо ви знаєте, до яких патологій схильні люди, народжені в той же місяць, що і ви, можна буде запобігти негативні наслідки. Важливо правильне харчування, а також фізичні вправи. Заходи профілактики варто уточнити у Вашого лікаря.