Вчені з Університету Лафборо (Великобританія) поділилися самим доступним способом прискорити жироспалювання і стати стрункішим. Вони запропонували для цього прийняти ванну.

Прийом помірно гарячої ванни дозволяє втратити стільки ж калорій, як і 30-хвилинна прогулянка, про це дослідники розповіли в The Daily Mail. Згідно їх вердикту, ефект більш активного витрачання жиру досягається за рахунок підвищення температури тіла під час процедури.

Ми з’ясували подробиці проекту. У ньому брали участь 14 осіб, які приймали ванну з водою різної температури і різний за тривалістю час. Учасниками експерименту були як жінки, так і чоловіки.

Підсумок цих дослідів виявився наступним. Оптимальним методом, як резюмували вчені, стало 60-хвилинне прийняття ванни з температурою води приблизно 40 градусів. Така процедура дозволила спалити 130 калорій.

«Завдяки досить високій температурі води ванна покращує процес кровообігу, прискорює циркуляцію крові, розганяючи кров по судинах. У результаті клітини отримують більше кисню, поліпшується кровопостачання кінцівок, – це особливо важливо тим, у кого сидяча робота», – цитує експертів The Daily Mail.

Раніше вченими було виявлено, що люди, які регулярно приймають ванну перед сном, засинають швидше, а їх сон відрізняється більш високою якістю. Для кращого ефекту у воду можна додавати хміль, валеріану, мелісу, ефірні масла м’яти і ромашки.

Джерело: МедікФорум