ГоловнаНовини Здоров'яВказані продукти, які фахівці не радять розігрівати повторно

Вказані продукти, які фахівці не радять розігрівати повторно

Фахівці в області харчування вказали на продукти, які не варто розігрівати повторно, оскільки при цьому у них формуються небажані і небезпечні компоненти. Їхні поради опублікувало видання Food Science.

Яйця

Повторний розігрів деяких страв може бути небезпечний для здоров’я, вважають експерти. В першу чергу вони не радять розігрівати яйця після того, як ті вже були приготовані. Повторна термічна обробка продукту може сприяти утворенню токсинів, що діють на організм як канцерогени.

М’ясо також не рекомендується розігрівати повторно. Після неодноразової термообробки воно позбавляється корисних для здоров’я білків, і в результаті його вживання може викликати порушення в обміні речовин, метеоризм, важкість у шлунку та інші розладами ШКТ.

Читайте також:  Медики назвали три незвичайні ознаки раку легенів, які не можна ігнорувати

Інші білкові продукти – курка і гриби – на думку фахівців теж не повинні проходити через повторний розігрів. Готувати грибні страви вони порадили з розрахунком на одноразове вживання, а приготовану одного разу курку – використовувати в холодному вигляді для салатів і закусок.

Зелені овочі після повторного розігріву можуть стати небезпечними, стверджують фахівці. У них міститься багато мінералів і заліза, які при черговому нагріванні можуть провокувати процеси утворення небезпечних речовин, аж до канцерогенів.

Серед інших продуктів, які експерти рекомендують не розігрівати – картопля, буряк. У буряках після чергової теплової обробки знищуються всі корисні речовини, а в картоплі можуть утворитися речовини, які викликають нудоту або харчове отруєння.

Читайте також:  Вчені пояснили складності створення універсальної вакцини від грипу

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News