В апельсинах, лимонах та інших цитрусових міститься вітамін С. Він важливий для імунної системи, покращує настрій, покращує стан шкіри та в цілому корисний для організму. Але такі фрукти не рекомендується їсти на голодний шлунок.

Стоматолог Абель Азізі попередив про кислоту, що міститься в цитрусах. Вона може зруйнувати зубну емаль, що призведе до ерозій та руйнувань зубів. Лікар пояснив, що вранці вироблення слини знижується, а разом з нею і захист порожнини рота від кислот. Вживання кислих фруктів на сніданок може посилити цей ефект.

Стоматолог також порадив утриматися від вживання кави до чищення зубів. У цьому популярному напої також містяться кислоти. До того ж, кава може надати зубам негарне коричневе забарвлення.

“Кава кисла за своєю природою і з часом може поступово руйнувати зубну емаль, особливо при вживанні натще, коли вироблення слини нижче”, – додав медик.

Навіть якщо ви не можете відмовитися від чашки кави вранці, після її вживання рекомендується ретельно прополоскати рот водою. Підійдуть і спеціальні рідини для ополіскування рота. Такі засоби не тільки знищують бактерії, а й зміцнюють зубну емаль, а також підтримують здорове середовище ротової порожнини.