Випадання вій являє собою природний процес, разом з тим він може вказувати на цілий ряд захворювань. До названого явища призводить в тому числі частий макіяж, заявляють медики.

Людина втрачає щодня 3-4 волоска, при цьому повне оновлення відбувається від шести до 10 тижнів. Іноді вії відростають в повному обсязі, що може вказувати на мадароз, дана хвороба може бути набутою або вродженою. Випадання волосків провокують також опіки, псоріаз, інфекція, тотальна алопеція і хіміотерапія в ході лікування онкологічного захворювання.

Той же ефект спостерігається при червоному вовчаку і хронічних хворобах століття. У ряді випадків у пацієнтів прогресує блефарит, коли закупорюються сальні залози. Далі повіки запалюються, через що обсипаються вії. Блефарит викликається золотистим стафілококом, відзначають фахівці.

Активне випадання вій також пов’язано з глаукомою, причому мова йде не про саме захворювання, а про прийом лікарських препаратів, які провокують обсипання волосків. Не можна захоплюватися косметикою, так як вона негативно впливає на вії, викликаючи алергічну реакцію і запалення волосяних фолікулів.