Медики з Великобританії наочно показали на фото, які родимки є смертельно небезпечними. Відповідну інформацію надало видання The Sun.

Рак шкіри, виявлений на ранній стадії, має хорошу виживаність – 90%, якщо захворювання виявляється на першій стадії. За оцінками експертів, 86% випадків можна запобігти. У зв’язку з чим надані фотографії, які допомагають розпізнати небезпеку. Деякі з них демонструють смертельну меланому, в той час як інші є ознаками більш виліковних форм захворювання.

родимки

У першому випадку мова йде про базальноклітинний рак. При терапії на ранній стадії ця форма зазвичай повністю виліковується. Новоутворення ніколи повністю не заживає і свербить, кровоточить. Під номером три знаходиться рідкісна форма онкологічного захворювання – лентиго-меланома. Найчастіше збільшується і змінює форму, зустрічається в літньому віці. Четвертий вид – злоякісна меланома.

родимки

Шостою на знімку представлена вузлова меланома, даний тип новоутворення може вростати в більш глибокі шари шкіри, якщо його не видалити. Загальним симптомом є кровоточивість. Сьомою йде меланома, яка поверхнево-поширюється. Найчастіше зустрічається у людей з блідою шкірою і веснянками, і набагато рідше у осіб з більш темною шкірою.