Вчені оприлюднили список корисних фруктових кісточок, які можна і слід вживати в їжу поряд з плодами. 6 перших з наданого нижче топ-8 не мають обмежень у споживанні, решта 2 досить з’їдати по 5-7 штук в день, не більше.

1. Речовини, які містяться в кісточках винограду роблять серцево-судинну систему більш міцною, омолоджують мозкові клітини, покращують зовнішні покриви шкіри, роблячи їх гладкими і пружними.

2. Ківі і його насіння багаті вітаміном Е, важливим для волосся і нігтів. Додавання в раціон зазначеного плода допоможе позбутися від набряків під очима.

3. Насіння апельсина містять саліцилову кислоту, що рятує від цефалгії, і вітамін В17, що допомагає подолати онкологію та грибкові патології. Їх треба їсти, ретельно розжовуючи.

4. У кісточках оливок є елементи, що прискорюють виведення з організму токсинів, які нормалізують працездатність нервової системи і полегшують приступи астми.

5. Вживаючи в їжу кісточки граната, можна стати менш дратівливими і подолати нервозність.

6. Завдяки насінню кавуна в крові нормалізується рівень цукру.

7. Всередині кісточок абрикоса ховається серйозний помічник в боротьбі з раком – вітамін В17. Його вирішальна роль у зціленні від онкології засвідчена багатьма пацієнтами, що приймали засновані на ньому медпрепарати.

8. Те ж відноситься і до насіння яблук. Вони багаті йодом і рідкісним В17 (летрилом), що перешкоджає поширенню ракових клітин і знижує стомлюваність організму. Але тут і в попередньому пункті вкрай важлива міра.

Джерело: МедікФорум