Відмінна новина для величезної армії любителів цього напою. Вживання чаю позитивно впливає на роботу мозку і дозволяє краще справлятися з креативними завданнями.

Дослідники з Пекінського університету провели серію експериментів, щоб дізнатися, чи може чай поліпшити інтелектуальну роботу мозку і так зване конвергентне мислення.

Це різновид мислення, яку ми використовуємо для вирішення проблем. Отримані висновки показують, що регулярне вживання чаю несе користь для інтелекту, а також багато інших плюси для здоров’я, до яких можна віднести і збільшення тривалості життя.

Результати експериментів продемонстрували, що чай особливо добре допомагає справлятися зі складними завданнями. Причому любителі чаю відрізняються особливою стійкістю в плані вирішення цих проблем, і при цьому вони не втомлюються.

Читайте також:  Чому сіль важлива для здоров'я

В експериментах взяли участь 100 осіб, які проходили через тести на словникові асоціації або інші лінгвістичні завдання різної складності. Кожному учаснику давали можливість випити чашку води, або склянку чаю однаково теплої температури.

Було встановлено, що любителі чаю краще справлялися з рішенням тестів, ніж вживали воду, особливо коли була потрібна складне креативне мислення. А ось при низькому рівні складності вплив чаю в цьому питанні було мінімальним, пише The Daily Mail.