ГоловнаНовини Здоров'яВживання картоплі шкідливе для здоров’я

Вживання картоплі шкідливе для здоров’я

Японські вчені розповіли про шкоду тривалого вживання страв з картоплі для здоров’я людини. Надмірне захоплення популярним рослинним продуктом підвищує ризик розвитку цукрового діабету.

як схуднути на картоплі

Плоди пасльону клубненосного (Solanum tuberosum) можуть стати причиною появи таких небажаних проблем, як ожиріння і діабет 2 типу. Співробітники японського Центру по профілактиці раку і серцево-судинних захворювань в Осаці після проведеного дослідження, заявили, що міститься в картоплі крохмаль здатний підвищувати рівень глюкози в організмі. Ризик є актуальним для тих, хто вважає за краще вживати картопляні страви в гарячому вигляді.

Званий другим хлібом овоч, при вживанні його більше трьох разів на тиждень, здатний привести до збільшення кров’яного тиску, важкого отруєння. У картоплі мало клітковини, жирів і білків. Головний інгредієнт – крохмаль, дуже довго засвоюється організмом людини. Для перетравлення речовини потрібно 2 або 4 години, за цей час відбувається витрата величезної кількості енергії, ферментів, вітамінів. Без достатньої кількості мікроелементів крохмаль не засвоюється: відбувається бродіння, отруєння організму, закупорювання капілярної мережі. В процесі перетравлення також знижується рівень якості вуглеводів. Останнє нерідко стає головною причиною хвороб підшлункової залози.

Читайте також:  Онколог розповів, як визначити рак шкіри за родимками

Крохмаль гнітюче впливає на засвоюваність йоду, що може призвести до гіпотиреозу недостатньої функції щитовидної залози, і спровокувати розвиток деяких онкологічних захворювань. Люди, які щодня вживають картоплю, ризикують появою проблем з підшлунковою залозою на 33%. Викреслювати продукт з раціону не варто, важливо обмежити його споживання.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News