Любов до м’яса і активне його вживання підвищує ризик ранньої смертності. Намагайтеся не їсти цей продукт більше 200 грам в день.

Вчені з Університету Східної Фінляндії займалися дослідженням питання про вплив на організм тварин білків і, зокрема, червоного м’яса. Для цього протягом 20 років вони спостерігали і аналізували харчові звички у більш ніж 2.5 тисяч чоловік, жителів країни. Вік випробовуваних до моменту початку проекту становив від 42 до 60 років.

В результаті своїх спостережень фінські дослідники прийшли до висновку про те, що зловживання м’ясом підвищує ризик ранньої смертності для м’ясоїдів.

«Захоплення червоним м’ясом і його вживання в кількості, що перевищує 200 грамів в день, було пов’язано з підвищеним на 23% ризиком смерті», – повідомили вчені після оцінки всіх отриманих даних.

В цілому, за їх словами, раціон з переважанням тваринного білка над рослинним робить людину більш схильною до передчасної смерті. За словами фахівців, тваринні білки найбільшою мірою шкідливі для пацієнтів, які страждають на цукровий діабет другого типу, серцево-судинними і онкологічними захворюваннями.

Джерело: МедікФорум