Радісна новина для всіх так званих шокоголіків – споживання всього 10 г темного шоколаду тричі на день зробить нас більш щасливими. Це показало дослідження корейських вчених з Сеульського національного університету.

Багато з нас при поганому настрої тягнуться до чогось солодкого, і найбільш поширеним в цьому випадку вибором виявляється шоколад. Дійсно, він здатний підвищувати настрій, так як після його вживання мозок починає виділяти гормони щастя.

І ось корейське дослідження підтвердило, що всього кілька шматочків темного шоколаду дійсно здатні вплинути на наш настрій.

Дослідники з’ясували, що коли дорослі здорові люди поглинали 30 г 85-відсоткового темного шоколаду щодня, то вони були більш щасливими, в порівнянні з їх ровесниками, які їли шоколад з меншим вмістом какао-бобів, або взагалі його не вживали.

30 г-це приблизно третина стандартної плитки шоколаду в 100г, яку можна купити в супермаркеті. На думку дослідників, стрибок настрою пов’язаний з мікробними змінами в кишечнику через вживання шоколаду.

Принаймні, це показали аналізи стільця. Однак дана користь виявилася тільки після вживання саме 85-процентного шоколаду, а зовсім не популярних різновидів молочного шоколаду, які потрібно їсти дуже помірно.

Продукти з шоколаду з високим вмістом какао-бобів корисні, оскільки в них менше цукру, жиру та інших інгредієнтів на зразок пальмової олії і барвників. Какао-боби багаті волокнами, залізом і фітохімікатами – найпотужнішими хімічними компонентами з рослин, які підтримують імунну систему, знижують ризик недуг на зразок раку, деменції, артритів, хвороб серця та інсультів.

Джерело: Daily Mail