Є докази, що вживання двох продуктів може підвищити захист від сонячних променів на 40 відсотків.

Сонцезахисний крем був прийнятий як перша лінія захисту від пошкодження епідермісу. Однак дієта також може діяти як сонцезахисний крем, забезпечуючи достатній захист від різних зовнішніх факторів. Вживання певних продуктів може посилити захист з допомогою підвищення цілісності шкіри.

На щастя, фрукти, які ростуть у літні місяці, забезпечують оптимальний захист від сонця.

Експерт пропонує кілька порад щодо харчування для підвищення захисту від сонця, пише Express.

Хоча сонцезахисний крем завжди життєво важливий, те, що ви їсте, також може захистити вас від ультрафіолетового випромінювання завдяки хімічним речовинам, що захищають шкіру, званим лікопіном і бета-каротином, які містяться у фруктах і овочах, таких як грейпфрути, кавун, папайя. перець, а також помідори. Згідно з одним дослідженням, ті, хто їв 40 грамів томатної пасти з оливковою олією щодня протягом 10 тижнів, відчували на 40 відсотків менше серйозних сонячних опіків, ніж ті, хто цього не робив.

Лікопін у помідорах також захищає нас від інших факторів навколишнього середовища, таких як забруднення, випромінювання та дим.

Є дані попередніх досліджень, що лікопін забезпечує захист від сонця, поглинаючи як УФ-А, так і УФ-В випромінювання.

З’єднання є відповідальним за надання помідорам їх чіткого червоного кольору, але кавун містить набагато більшу кількість хімічної речовини. Дослідження показали, що може знадобитися кілька тижнів, щоб шкіра стала більш фотозахисною через швидкість її оновлення.