Нерідко для зниження ваги необхідно не тільки позбавитися від зайвого жиру, але і вивести з організму зайву воду. Тому, в першу чергу, потрібно налагодити режим харчування і калораж раціону.

Якщо ви бажаєте бути стрункою людиною, відмовтеся від фруктових соків, лимонадів, солодких напоїв, а також виключіть каву та міцний чай. А ось на дренажні напої варто звернути увагу. Величезний плюс – їх можна приготувати самостійно.

В першу чергу, важливо випивати не менше двох літрів фільтрованої води. Вона повинна бути кімнатної температури. Відмінно дренує і наступний напій: візьміть теплу воду і змішайте її з чайною ложкою лимонного соку або яблучного оцту, а також додайте крапельку меду. Знизити вагу можна, і споживаючи мінеральну воду (краще беріть без газу – вуглекислота може викликати подразнення шлунка). За допомогою цього коктейлю можна позбутися від жирових відкладень, очистити кишечник, вивести шлаки і токсини, а також знизити апетит.

Ще один простий рецепт дренажного напою – це свіжозаварений зелений чай з лимоном і шипшиною, а також будь-якими травами. Завдяки такому напою, можна активізувати процес обміну речовин, а також позбутися від жирових клітин.

М’ятний чай теж дуже корисний для організму. Зробіть відвар з листя м’яти і кореня імбиру. Можна додати часточку лимона.