Виникнення харчової алергії може бути обумовлено рядом моментів. Але одним з найчастіших є західний принцип харчування. До такого висновку прийшли наукові фахівці з Америки.

Експерти з Університету Міннесоти з’ясували, що рівень харчової алергії у Сполучених Штатах Америки за останнє десятиліття збільшився більше ніж в три рази. За словами вчених, це явище може бути зумовлене тим, яка у людини генетика, а також навколишнім середовищем і змінами у виробництві продуктів харчування.

Загальне зростання алергії на 377 відсотків спостерігалося протягом останніх десяти років, повідомляється в результатах дослідження, опублікованого в спеціалізованому виданні. В основному люди відчувають алергію на арахіс. Число випадків алергії зросли на 445 відсотків за той же період часу.

Читайте також:  5 натуральних афродизіаків, які гарантовано стимулюють лібідо

Встановлено, що у третині випадків харчової алергії були пов’язані з невідомими продуктами. Це може бути пов’язано з західним раціоном харчування, припустили експерти. Він передбачає утримання великої кількості червоного м’яса, багато цукру, а також продуктів з підсолоджувачами, консервантами і дуже калорійними.

Уточнюється, що харчова алергія в основному поширена серед хлопчиків. При цьому вона почастішала у жителів сільських районів на 110 відсотків, а в містах зросла лише на 70 відсотків.

Джерело: 7mednews