Фахівці розповіли, як швидко розморозити продукт, щоб він не втратив корисні властивості.

Вчені з технічного дослідницького університету зі шведського міста Гетеборг з’ясували, що найбезпечніший вид розморожування продуктів-відправити їх в холодну воду. Цей метод вважається найкращим, але не так поширений, як хотілося б фахівцям.

Розморожування продукту відіграє величезне значення в збереженні його смаку. Чим швидше розморожується продукт, тим менше він втрачає корисних властивостей. Та й після швидкого розморожування смак залишається більш насиченим.

На відміну від теплого повітря, вода має більш високу теплопровідність, а значить, кристали льоду тануть набагато швидше.

Вважається, щоб максимально корисно для себе розморозити їжу, її потрібно помістити в кімнатну температуру або просто перекласти з морозильної камери в холодильник. Але шведи спростували цю теорію. Вони рекомендують опустити їжу у воду. Але для цього продукт повинен лежати в пакеті (якщо покласти в воду без захисту, їжа втратить свої корисні властивості).

Читайте також:  Курячі яйця захистять судини і позбавлять зайвої ваги

– Чи потрібно говорити, що для розморожування покупних продуктів цей спосіб навіть більше зручний, ніж традиційний? – кажуть автори дослідження.