Експерти в області дієтології дали рекомендації про те, як скорегувати раціон харчування, щоб почати худнути.

Тим, хто твердо вирішив розлучитися із зайвими кілограмами, фахівці порадили вживати в їжу більше продуктів з харчовими волокнами. Харчові волокна – це вид клітковини, вони активізують процеси травлення та метаболізму, покращують стан кишкової мікрофлори, а, крім того, забезпечують пролонговану відчуття ситості. Продукти, багаті клітковиною, – в першу чергу, фрукти, овочі та цільнозернові.

Ще одна порада: потрібно намагатися їсти по мінімуму у вечірній час. Обмін речовин в організмі в цей час доби сповільнюється, і чим пізніше приймається їжа, тим гірше вона перетравлюється, а, отже, тим вище ймовірність того, що калорії з неї підуть у «жирове депо», відкладення жиру на тілі.

Також експерти рекомендують їсти так, щоб прийоми їжі не розділялися занадто довгими паузами в кілька годин: між основними прийомами їжі можна і потрібно їсти, підкреслюють дієтологи. Однак, на їхню думку, для перекусів потрібно вибирати тільки здорові і натуральні продукти: овочі, фрукти, горіхи, сир і кисломолочні вироби. Солодким перекушувати не можна!

Крім цього, корисно обзавестися звичкою їсти більше необроблених, сирих продуктів. І, нарешті, завжди слід їсти повільно і вдумливо, відкушуючи невеликими шматочками і ретельно пережовуючи їжу. Відмовтеся від манери є, дивлячись телевізор чи в екран електронного пристрою – це допомагає швидко насичуватися і не вживати зайвих калорій, яких мозок не помічає, коли людина їсть, відволікаючись на щось стороннє.

Раніше ми писали про те, які шість продуктів насичують найкраще.