Каша допоможе вам відмовитися від частих перекусів і отримати запас корисних речовин, що дуже важливо під час дієти.

Якщо ви вирішили позбутися від зайвих кілограмів, зверніть увагу на каші. Буквально сто років тому злаки становили чи не основну частину раціону, але тепер ми дуже рідко про них згадуємо. І дарма, адже каші є прекрасним джерелом довгих вуглеводів, які надовго забезпечують організм енергією.

Звичайно, одними кашами ви не обійдетеся, але вони з успіхом замінять звичні гарніри і різноманітять ваш раціон. Зверніть увагу на гречку, вівсянку, перловку, пшоняну і кукурудзяну крупу. Ці каші найбільш підходять для дієти. А от рис, особливо шліфований і будь-які каші швидкого приготування краще не використовувати.

За один прийом їжі рекомендується вживати не більше 150 грамів готової каші. Справа в тому, що в злаках містяться повільні вуглеводи, які допомагають надовго забезпечити організм енергією. Але при надмірному вживанні вони поводяться не краще, ніж швидкі вуглеводи. Тому використовуйте крупи розумно – вони чудово підійдуть для сніданку або для гарніру, але харчуватися ними в необмежених кількостях не варто.

Одним з істотних плюсів каш перед іншими гарнірами є їх вітамінно-мінеральна цінність. Крім того, каші допоможуть вам налагодити травлення, поліпшити метаболізм, скорегувати рівень цукру і холестерину. Каші містять багато клітковини, яка очищає організм, а це позитивно позначиться на вашому стані і зовнішньому вигляді.