Є кілька типів метеочутливості, які супроводжуються різними симптомами. Перший крок – це метеочутливість, яка характеризується погіршенням загального стану організму. Людина може відчувати легке нездужання.

Наступний крок – метеозалежність. В цьому випадку у пацієнта можна спостерігати порушення ритму серця, можливі больові відчуття. Тиск, який “скаче “, людина знаходиться в стані занепокоєння.

Останній крок і найважчий – це метеопатія. Такий стан просто вибиває з колії, може спостерігатися порушення сну, загострення наявних захворювань, постійна дратівливість.

Терапевт Лариса Алексєєва розповіла, як метеочутливим людям пережити зміну погоди. За її словами, особливість болю при метеочутливості полягає в тому, що їх майже неможливо відрізнити від болю при хронічних захворюваннях.

Читайте також:  Косметолог пояснила посилене випадання волосся восени

– Якщо ви не впевнені в причинах погіршення стану, необхідно пройти обстеження у лікаря, адже дискомфорт може бути викликаний не тільки мінливою погодою, а й захворюваннями хребта, іншими проблемами, — зазначила лікар.

Від чого може залежати метеочутливість? Факторів кілька. Це може бути спадковість, психоемоційний тип людини, особливості її конституції (астенік, нормостенік, гіперстенік) і, звичайно, основних захворювань, таких як цукровий діабет, гіпертонія, артрит, вегетосудинна дистонія і так далі.

На жаль, лікування метеозалежності існує тільки симптоматичне, підкреслила медик.

– Якщо відчуваємо спазми голови, приймаємо спазмолітики, болять суглоби – застосовуємо звичне лікування. Хороший принцип: не виходити з дому і зайвий раз не ризикувати своїм здоров’ям, якщо відчуваєте погіршення стану, — розповіла Алексєєва.

Читайте також:  Жінок попередили про несподівану причину відчуття туману в голові