Багато хто любить банани, тому що ці фрукти смачні та багаті на поживні речовини. Але що буде, якщо їх їсти щодня? Кажуть, що від них можна погладшати. Розібратися у цьому питанні допоміг дієтолог Акаїсі. У розмові з виданням Yahoo News Japan він розповів, чи поправляються від щоденного вживання бананів, а також розкрив харчову цінність цих фруктів.

Уявіть, що ви повноцінно снідаєте, обідаєте та вечеряєте, а на десерт їсте банани. Чи можна погладшати, якщо вживати цей фрукт щодня? Акаїсі каже, що це міф. Від бананів не набирають вагу. Якщо ви набираєте від з’їденого на десерт фрукта, то потрібно стежити за основними прийомами їжі, так як проблема криється в них.

У 100 г бананів міститься 86 кілокалорій, тобто цей фрукт низькокалорійний. Якщо говорити про вуглеводи, то в 100 г бананів — 22,5 г вуглеводів. Це може стати проблемою для тих, хто обмежує їхнє споживання. При цьому фруктоза, що міститься в даному фрукті, не підвищує рівень глюкози в крові та не сприяє ожирінню, пояснив Акаїсі.

Він додав, що якщо у вас немає проблем зі здоров’ям, то на день можна їсти один банан. Це актуально навіть для тих, хто веде малорухливий спосіб життя та не займається спортом.

Щоб отримати всі корисні властивості, які містяться в бананах, необхідно вживати стиглі плоди. Однак потрібно бути уважними, тому що після дозрівання ці фрукти швидко псуються. У зв’язку з чим найоптимальніший спосіб зберігання – очищати банани від шкірки та покласти в морозилку у герметичному пакеті.