Відсутність ініціативи та чоловічий егоїзм у ліжку можуть бути ознакою нудьги, яка з’являється, якщо шлюб стає рутинним та нецікавим, вважає у відносинах Колін Нолан. Її порада щодо покращення інтимного життя публікує Daily Mirror.

За допомогою до Нолана звернулася 30-річна жінка. За її словами, після майже десяти років шлюбу чоловік охолов до неї, не зацікавлений у близькості і зовсім не піклується про її задоволення. “Раніше мені подобалося займатися з ним сексом, але тепер я починаю відчувати образу через те, що завжди виступаю ініціатором і докладаю зусиль у ліжку”, – поділилася вона своїми переживаннями.

Читайте також:  Проблеми при ходьбі , про що це може говорити

Нолан назвала можливою причиною такої поведінки той факт, що подружжя почало сприймати одне одного як належне. “Можливо, вам потрібно частіше бути разом, більше гуляти і нагадувати один одному, як ви проводили час, коли тільки почали зустрічатися”, – порадила Нолан.

Коуч наголосила, що у довгострокових відносинах потрібно постійно докладати зусиль, щоб зберегти гармонію. Якщо цього не робити, то є ризик, що хтось у парі шукатиме бракуючих емоцій на стороні. Вона рекомендувала не намагатися вгадати причину змін у поведінці чоловіка, а розповісти йому про свої переживання і прямо запитати про те, що відбувається.

Читайте також:  Що допоможе при артриті