Як вчасно розгледіти симптоми діабету другого типу в жіночому організмі? Експерти назвали три тривожні ознаки, про які необхідно знати.

Кількість пацієнтів з діабетом в Україні постійно зростає, плавно наближаючись до 7 млн людей, і більше 90% з них страждають від діабету другого типу. Ця хвороба може призводити до серцево-судинних нездужань. На жаль, практика показує, що до половини жертв даного різновиду діабету навіть не підозрюють про те, що у них є це метаболічний розлад. Між тим, чим раніше пацієнт почне лікування діабету і боротьбу з його симптомами, тим корисніше для здоров’я, і тим нижче ризик ускладнень. Особливо важливо розгледіти симптоми діабету другого типу вчасно у жінок, і ось три тривожних ознаки хвороби.

Читайте також:  TheCovidWorld вказали на побічні ефекти Pfizer і зараження після вакцинації

Якщо ви вже страждаєте від діабету і не лікуєтеся, то у вас частіше розвиваються грибкові інфекції. Експерти вважають, що підвищений рівень глюкози в крові призводить до виділення цукру в піхву. Регулярна болючість, свербіж, незвичайні виділення і болі при сексі можуть говорити про те, що ви страждаєте від діабету.

Зверніть увагу на інфекції сечовивідних шляхів. Справа в тому, що діабет послаблює імунну систему, викликаючи розлад під назвою гіпоглікемія. Саме це провокує захворювання сечовивідних шляхів, що викликають біль і печіння при користуванні туалетом. Якщо ви не лікуєте і ці інфекції, то вони можуть привести до хвороб нирок.

Читайте також:  Як продовжити життя: 5 простих порад для довголіття

Ще один тривожний симптом – синдром полікістозу яєчників. Дослідження показують, що жертви даного синдрому частіше стикаються з діабетом другого типу. Розлад негативно впливає на здатність жінки виробляти яйцеклітини, з-за нього в організмі виростають показники інсуліну. Серед ознак синдрому – порушення місячних, збільшення у вазі, акне, депресії і безпліддя.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News