Від фахівців по здоровому харчуванню в наші дні все частіше можна почути про те , що жорстко обмежувати себе в їжі дуже шкідливо – це веде до фрустрації і лише закріплює хворобливе ставлення до їжі . « Можна їсти все , але потроху » , – кажуть вони. Так скільки ж саме з’їдати звичних продуктів , щоб при цьому не ризикувати фігурою?
  
Медики не дарма рекомендують дотримуватися максимально різноманітного раціону. Це не тільки психологічно полегшує життя – чим різноманітніше харчування , тим краще організм людини засвоює найважливіші корисні мікроелементи з їжі . Незрозумілим залишається те , яких розмірів мають бути порції , за умови , що можна дозволяти собі аж ніяк не дієтичні страви.
 
Дієтологи внесли в це питання ясність і розповіли , в якій кількості слід їсти продукти і страви , які найбільш затребувані в українців.
 
Так , наприклад , лікарі чітко відповіли на питання , скільки можна з’їдати макаронів по-флотськи без ризику погладшати .

Макарони по-флотськи – страва, небезпечна тим, що являє собою не найкорисніше для організму поєднання вуглеводів і жиру. Така «гамма» може швидко перетворити струнку людину в товстуна.
 
Але якщо відмовитися від макаронів по-флотськи немає сил, то можна і не відмовлятися. Просто за один прийом потрібно з’їдати не більше 70 грамів – тоді зайва вага не загрожує.

Картопляне пюре – ще одне популярне блюдо на російському столі. При цьому воно володіє високим глікемічним індексом, тому округлитися, якщо зловживати таким пюре, можна досить швидко.
 
Як бути? Кладіть в тарілку порцію, рівну за розміром електричній лампочці. Якщо за один прийом з’їдати не більше 70 – 100 грамів пюре, то фігура не постраждає, стверджують дієтологи. Особливо, якщо разом з пюре з’їдати хоча б трохи свіжих овочів.

Пам’ятайте час, коли в ході були аудіокасети? Саме такого розміру має бути і порція хліба, якщо вам дорога фігура. Зловживання хлібом, в якому міститься багато вуглеводів, може призвести не тільки до появи зайвих кіло – від надлишку вуглеводів ще й передчасно старіє шкіра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СКІЛЬКИ ПОТРІБНО СПАТИ, ЩОБ ШВИДШЕ ХУДНУТИ

ЧИ МОЖНА ЇСТИ ПІСЛЯ 18-00?