Скинути зайву вагу, набрану за час свят, можна за допомогою так званих народних способів схуднення. Однак деякі з них здатні завдати серйозної шкоди здоров’ю.

До них можна віднести очищення проносними засобами, голодування і вживання препаратів для зниження апетиту, написала в Instagram коуч зі здорового способу життя Олена Кален.

“Очищення проносними і сечогінними засобами досить ризикований метод, який допомагає знизити вагу після свят, але не за рахунок розщеплення жирових відкладень, а за рахунок виведення з організму шлаків, відходів і рідини”, – уточнила дієтолог.

“В організм не надходять необхідні поживні речовини і він починає поїдати свої білки для синтезу амінокислот, що негативно позначається на здоров’я загалом, порушуються обмінні процеси і згодом це може привести до ще більшого набору ваги”, – пояснила Олена Кален.

Дотримання різних дієт також може спричинити набір ваги відразу ж після виходу з них. А ось споживанням препаратів для зниження ваги потрібно займатися тільки після рекомендації лікарів.

https://www.instagram.com/p/BxbqeG6nNzC/?utm_source=ig_web_copy_link

Джерело: Обозреватель