Дослідники з’ясували, що сидячий спосіб життя негативно позначається на роботі головного мозку. Детальніше про те, які саме процеси відбуваються в мозку в такому випадку, розповімо в нашому матеріалі.

Дослідженням у цій галузі займалися наукові фахівці з Каліфорнійського університету. Їм вдалося зрозуміти, що сидячий спосіб життя пов’язаний з певними змінами в головному мозку, які відіграють ключову роль у формуванні спогадів та навчанні.

В рамках випробування експерти задіяли 35 осіб, чий вік коливався від 45 до 75 років. Вчені оцінили рівень фізичної активності добровольців. Крім того, їх опитували, скільки годин в день минулого тижня вони провели в сидячому положенні. А після цього учасникам випробування зробили магнітно-резонансну томографію.

Читайте також:  Цей напій призводить до накопичення кальцифікованих бляшок в артеріях

У результаті виявилося, що у людей, які багато часу проводили в сидячому положенні, кора медіальної скроневої частки була набагато тоншою. І навіть велика кількість часу, проведена на фізичній активності, ніяк не скасовувало негативні наслідки сидячого способу життя.