Люди, які активно виступають проти представників секс-меншин нерідко самі виявляються прихованими геями і лесбіянками. Це підтвердили представники наукової групи з університетів Нью-Йорка, Каліфорнії і Есекса. Фахівці стверджують: найпалкіші гомофоби виходять з людей, звиклих пригнічувати свої справжні сексуальні нахили в силу виховання.
[ads1]
 

Автори свіжого дослідження стверджують, що противників одностатевої любові тягне до людей їх же статі, але вони замінюють в собі це почуття ворожнечею. Подібна поведінка пов’язано з особливостями виховання, передає думку дослідників журнал Journal of Personality and Social Psychology.
 
Психологи вважають, що представники секс-меншин нагадують гомофобам їх самих, і таке впізнавання, в свою чергу, породжує страх і агресію. «Це відбувається тому, що більшість гомофобів виховувалися в сім’ях, де гомосексуальність вважалася недозволеною», – пояснюють медики.
 
Вчені провели кілька експериментів за участю студентів з США та Німеччини. Фахівці порівняли те, що люди говорили вголос про свою сексуальну орієнтацію, з їх реакціями на слова і зображення, пов’язані з сексуальною орієнтацією.

«Ті, хто визначав себе як гетеросексуалів, в психологічних тестах показували сильне тяжіння до своєї ж статі», – сказала з цього приводу викладач Університету Есексу Нетта Вейнтштейн.

На думку психологів, якщо отримане в сім’ї виховання привчає людей пригнічувати свої справжні сексуальні нахили, їх недозволений внутрішній конфлікт з часом може почати виходити назовні. При цьому він може реалізовуватися у вигляді агресії проти гомосексуалістів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВЧЕНІ РОЗГАДАЛИ ПРИРОДУ ГОМОСЕКСУАЛІЗМУ

ЧОМУ ГЕЇ ГРУПА РИЗИКУ ПО СНІДУ?