Головним сигналом, щоб здати тест на коронавірусну інфекцію, є підвищення температури тіла. Про це розповів алерголог-імунолог Володимир Болибок.

За його словами, найбільш характерна ознака сезонної алергії-це чхання, нежить або закладеність носа. При цьому подібні прояви не характерні для коронавірусу, пише ТАСС.

“При ньому (коронавірусі – ред) відразу починається сухий кашель, температура, які, навпаки, не характерні для алергії і є сигналом для того, щоб здати аналізи”, – підкреслив Болибок.

Кон’юнктивіт і закладеність носа в ролі ключових симптомів сезонної алергії назвала і лікар алерголог-імунолог Марія Польнер. “Відрізнити коронавірус від сезонної алергії далеко не завжди буває просто, – попередила вона. – У алергічної реакції є симптоми Рино-кон’юнктивіту”. У цьому випадку мова йде про закладеність носа, набряклості в носі, кашлі і сльозотечі. “Коронавірусна інфекція, як і будь – яке ГРВІ, теж може починатися з подібних симптомів”, – зазначила експертка.

За її словами, основною відмінною рисою алергії є свербіж в носовій порожнині, а також очах. При цьому температура у алергіків, як правило, не піднімається вище 37,5°С. “у ковіда при середньо-тяжкому перебігу відзначається підвищення температури вище 37,5 – для алергічних реакцій це не характерно, – розповіла Польнер. – Також у алергіків часто буває певний анамнез – прояв схожих симптомів у попередні роки”.