На перший погляд може здатися, що у всіх людей нігті однакові. Однак це тільки так здається. Якщо подивитися уважніше, то можна побачити, що практично у кожної людини форма нігтів відрізняється. В даний час можна виділити, як мінімум, п’ять видів абсолютно різних форм нігтів. При цьому кожна з них може розповісти про характер його власника.

Довгаста

Люди, які мають довгасту форму нігтів, як правило, розташовують до себе. Перебувати з ними поруч дуже приємно, тому їм вдається налагодити стосунки практично з будь-якою людиною. В душі такі люди є справжніми романтиками і намагаються вловити кожну дрібну деталь, що відбувається, що дозволяє їм розглянути його в повному обсязі.

Широка

Такі нігті свідчать про прямий характер людини. Вона намагається без якого-небудь сорому говорити про правду. Така людина хоче, щоб усі навколо були добрими і тому вважає, що вимовлені нею слова є справедливими. Якщо у вас широка форма нігтів, то ви напевно знаєте, що вам потрібно від життя. При цьому у вас є всі сили для того, щоб переконати у ваших поглядах та інших людей.

Кругла

Володарі даної форми дуже люблять незалежність і намагаються займатися тільки тим, що цікаво їм самим, не йдучи на поводу загальноприйнятим смакам і моді. Подібна гармонія з собою дозволяє відчути їм справжнє щастя.

Квадратна або прямокутна

Це дуже терплячі і сміливі люди. Вони готові брати на себе відповідальність у будь-якій складній ситуації. А це, безсумнівно, корисні якості.

Трикутна

Володарі такої форми нігтів геніями. Справа в тому, що вони дуже креативно мислять, і при цьому всі їхні ідеї – новаторські. Мигдалеподібна Такі люди дуже правдиві і доброзичливі. Найчастіше, перебуваючи в колі друзів, вони виявляють свою надзвичайну товариськість і лідерські якості. З такими людьми приємно проводити час, так як вони ніколи не скупляться на компліменти оточуючих.

Ромбовидна форма

Такі люди докладають максимум зусиль для того, щоб досягти власних цілей. Вони не люблять комфортні умови, оскільки не звикли до того, що все дається легко. А почавши якусь справу, вони докладуть всі зусилля для того, щоб воно було успішним. Ми впевнені, що змогли озброїти вас корисними знаннями. І тепер завдяки лише одного погляду на нігті співрозмовника, ви зможете дізнатися про нього все!

Джерело: Headinsider