Влітку задоволення від теплої погоди та можливості частіше бувати на природі псують комарі. Місця укусів цих комах сверблять, що створює значний дискомфорт. Позбутися цього неприємного відчуття допоможуть прості та доступні засоби.

Овочі та фрукти

До місця комариного укусу можна прикласти скибочку лимона, сік якого має протизапальну дію. Такий же ефект дасть застосування цибулі. Використання таких компресів допомагає позбутися печіння та набряклості на місці укусу, повідомляє Onet.pl.

Кухонна сіль

Сверблячка і печіння дома комариного укусу викликані реакцією організму на речовини, що впорскуються комахою. Вони перешкоджають згортанню крові та допомагають комару виконати свою функцію. Примочки з сольовим розчином допоможуть нейтралізувати дію цієї речовини і впоратися з неприємним свербінням.

Ефірні олії

Олії лаванди, евкаліпта і чайного дерева мають виражену протизапальну, знеболювальну та антибактеріальну дію. При використанні цих засобів важливо пам’ятати, що ефірні олії є висококонцентрованими, перед застосуванням їх потрібно розбавити водою, а потім протерти шкіру або зробити примочки.

Спеціальні пластирі

В аптеках продають пластирі з просоченням, що допомагає впоратися із свербінням та печінням після комариних укусів. При виборі цього засобу слід дотримуватися інструкцій із застосування, звернувши особливу увагу на протипоказання.