Навесні через примхливу погоду люди, схильні до підвищеного тиску, можуть відчувати себе особливо погано. Знизити тиск допомагають не тільки таблетки, але і продукти.

Буряк. Буряковий сік ефективно сприяє зниженню тиску. Фахівці радять перед вживанням витримувати його деякий час в холодильнику – так він стане ще кориснішим. Вживання свіжого буряка також допомагає стабілізувати тиск.

Картопля. В свіжій картоплі містяться найважливіші для підтримки здоров’я судин і серця мікроелементи – калій, магній і вітамін C. Щоб картопля ефективно сприяла зниженню тиску, вживати її потрібно без солі і найкраще запеченою в шкірці.

Селера. Відмічено, що у людини, яка з’їдає свіжу селеру, знижується концентрація гормонів стресу в крові, під впливом яких відбуваються судинні спазми і підвищується тиск.

Читайте також:  Займатися спортом не обов'язково: вчені знайшли спосіб зменшити жир на животі

Червоний болгарський перець. Кардіологи радять вживати такий перець через велику кількість вітаміну С, який міститься в ньому. Вітамін C виконує важливу функцію в підтримці серцево-судинної системи. Оболонки серця і кровоносних судин містять особливий тип білка – колагену, який сприяє зміцненню стінок кровоносних судин і запобігає їх пошкодженню. Вітамін C допомагає організму виробляти колаген.

Бобові. У них міститься багато розчинної клітковини, магнію, калію – цей “букет” ідеальний для зниження тиску. Достатня кількість калію захищає від розвитку аритмії, зменшує навантаження на серце. Магній корисний для зниження тиску, тому що надає розслаблюючу дію на стінки судин.

Читайте також:  Як позбутися лупи - трихолог назвав 3 дешеві та ефективні способи

Джерело: МедікФорум