Токсини – це шкідливі речовини, що накопичуються тілі людини. Ігнорування регулярної “чистки” організму від них може привести до серйозних проблем зі здоров’ям.

Лікарі радять додати в раціон яблука. Багаті пектином, вони добре справляються з важкими металами. Так само збільште кількість споживаного буряка. Коренеплід – зарекомендував себе як “прибиральник” печінки і кишечника, а так само робить благотворний вплив на людей, які страждають атеросклерозом і від стрибків тиску. Ще один фільтр для печінки – капуста.

Ефект очищення досягається завдяки рясному вмісту сірки в овочі. А клітковина, яка переповнює капустяні листи, корисна для органів шлунково-кишкового тракту. Серед ягід для органів травлення особливе місце займає білий виноград, його особливість в тому, що він справляється із застарілими відходами, які з тих чи інших причин залишилися в організмі. Впоратися з гнилистими речовинами, надлишками слизу і застійними явищами в кишечнику допоможуть висівки. Вживайте натщесерце 1 ст.л. висівок, запивши їх склянкою теплої води.

Для крові і судин теж є помічники: насіння льону, лимон і часник. Насіння льону – найпотужніший антиоксидант. Вони не тільки борються з холестерином, але і наповнюють запаси омега-3. Крім цього, вони уповільнюють процеси старіння, допомагають схуднути, поліпшити стан судин і роботу головного мозку. Стан судин поліпшить і натуральний сік лимона. Змішайте його невелику кількість з водою і вживайте кожен день. Речовини, якими багатий часник, очищають кров і органи дихання. Мало хто знає, але часник – активний борець з нікотином.