Ви старанно тренуєтеся, але в м’язах занадто багато жиру? Живіт не хоче йти? Тоді дотримуйтесь чотирьох простих порад щодо спалювання жиру. Професор спортивної медицини Інго Фробозе з німецького спортивного університету в Кельні пояснює, як зробити процес спалювання жиру активним.

Тренування на витривалість

За словами професора, спорт на витривалість допомагає. Спалювання жиру найкраще працює при помірних навантаженнях.
“Пульс повинен бути близько 180 ударів мінус вік. Півгодини вправ – їзда на велосипеді, біг або плавання. Я не рекомендую збільшувати інтенсивність навантаження, але займайтеся довше. Той, хто біг півгодини, може спробувати себе в 45-хвилинному занятті”.

Читайте також:  5 запахів тіла, які медики радять не ігнорувати

Силові тренування

Професор рекомендує не тільки займатися спортом на витривалість, але і тренувати силу – це побічно збільшує спалювання жиру.
«Щоб тіло спалювало жир навіть в стані спокою, важливі великі м’язи – тренуйтеся з вагою”.

Дієта для хорошого жирового обміну

“Вранці Ви повинні спочатку підтримати тіло енергією. Поживні речовини краще вживати опівдні. Багата білками прийом їжі ввечері. Це може означати: вівсяна каша вранці, смажені овочі або салат опівдні, курка або сир ввечері”.

Чай

Прискорте спалювання жиру за допомогою спеціальних продуктів – вони збільшують жировий обмін.

“Підходить чорний, зелений і білий чай”, – говорить професор спортивної медицини. – Все, що стимулює обмін речовин, робить позитивний вплив. До них відносяться, наприклад, імбирний або чай з женьшенем. Додавайте в їжу перець чилі, інші прянощі”.

Читайте також:  Найменше люди сплять у 40 років