Люди, які є “совами” люди повинні серйозно задуматися про те, щоб перетворитися в “жайворонків”. І ось 5 причин для прийняття цього рішення.

Чим раніше ви встаєте, тим менше у Вашому житті поспіху, яка так псують настрій. У вас достатньо часу для того, щоб гарненько прокинутися, прийняти душ, спокійно поснідати і навіть почитати газети. При цьому ви строго прямуєте своїм біологічним годинникам, які заплановані на пробудження по Сонцю, а не по зламаному режиму дня.

Ранок – це завжди ідеальний час для заспокоєння. Ні стресу, ні шумів, ніхто не кричить навколо вас, і ви відчуваєте дотик природи, спостерігаючи схід сонця. Часом вранці буває так добре і спокійно, що це посилює концентрацію і підвищує продуктивність на весь робочий день. Ви можете читати, писати, проявляти свою креативність або виконувати інші складні завдання.

Читайте також:  Чотири причини відмовитися від вуглеводів на сніданок

Сніданок багатьма вченими вважається найважливішим прийомом їжі протягом дня, «сови» дуже часто відмовляються від нього, тому що у них просто немає на це часу. Якщо ж ви встаєте рано, то у вас не тільки з’являється достатньо часу для сніданку, але і вистачає сил для того, щоб його приготувати, А отже, отримати саму корисну та свіжу їжу. Отже, у вас не буде проблем з шлунком, і пізніше ви не станете набивати його всякими нездоровими перекусами і ласощами.

Якщо ви встаєте раніше, то у вас залишається час для занять спортом. Багато експертів вважають, що ранкові тренування є найпродуктивнішими, оскільки у людини найменше приводів їх скасувати, як це буває з тренуваннями після роботи.

Читайте також:  Названо небезпечні симптоми нестачі гормонів щитовидної залози

Нарешті, раннє пробудження дозволяє проводити і велику кількість різних зустрічей. А відсутність пунктуальності може негативно позначитися на вашому геномі і на рухах по кар’єрних сходах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК НАВЧИТИСЯ ШВИДКО ЗАСИНАТИ І РАНО ПРОКИДАТИСЯ?

ЯК ЛЕГКО ПРОКИДАТИСЯ ВЗИМКУ: 4 ПОРАДИ, ЯКІ ВРЯТУЮТЬ ВАС