Люди, які є “совами” люди повинні серйозно задуматися про те, щоб перетворитися в “жайворонків”. І ось 5 причин для прийняття цього рішення.

Чим раніше ви встаєте, тим менше у Вашому житті поспіху, яка так псують настрій. У вас достатньо часу для того, щоб гарненько прокинутися, прийняти душ, спокійно поснідати і навіть почитати газети. При цьому ви строго прямуєте своїм біологічним годинникам, які заплановані на пробудження по Сонцю, а не по зламаному режиму дня.

Ранок – це завжди ідеальний час для заспокоєння. Ні стресу, ні шумів, ніхто не кричить навколо вас, і ви відчуваєте дотик природи, спостерігаючи схід сонця. Часом вранці буває так добре і спокійно, що це посилює концентрацію і підвищує продуктивність на весь робочий день. Ви можете читати, писати, проявляти свою креативність або виконувати інші складні завдання.

Сніданок багатьма вченими вважається найважливішим прийомом їжі протягом дня, «сови» дуже часто відмовляються від нього, тому що у них просто немає на це часу. Якщо ж ви встаєте рано, то у вас не тільки з’являється достатньо часу для сніданку, але і вистачає сил для того, щоб його приготувати, А отже, отримати саму корисну та свіжу їжу. Отже, у вас не буде проблем з шлунком, і пізніше ви не станете набивати його всякими нездоровими перекусами і ласощами.

Якщо ви встаєте раніше, то у вас залишається час для занять спортом. Багато експертів вважають, що ранкові тренування є найпродуктивнішими, оскільки у людини найменше приводів їх скасувати, як це буває з тренуваннями після роботи.

Нарешті, раннє пробудження дозволяє проводити і велику кількість різних зустрічей. А відсутність пунктуальності може негативно позначитися на вашому геномі і на рухах по кар’єрних сходах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК НАВЧИТИСЯ ШВИДКО ЗАСИНАТИ І РАНО ПРОКИДАТИСЯ?

ЯК ЛЕГКО ПРОКИДАТИСЯ ВЗИМКУ: 4 ПОРАДИ, ЯКІ ВРЯТУЮТЬ ВАС