Любов до чаю з шоколадками вчені пов’язали із виникненням серцево-судинних захворювань. Перекушування продуктами із вмістом цукру в цілому приносять здоров’ю мінімум користі. Звичайно, багатьом десерти піднімають настрій, але це досить спірний плюс. Що буде, якщо на тиждень обмежити споживання таких продуктів, читайте у матеріалі.

Здорова шкіра

На сьогоднішній день запропоновано понад 300 теорій старіння. Наприклад, британський професор Девід Ганн провів дослідження за участю 600 осіб. Він вивчив їхні риси обличчя, виміряв рівень цукру в крові та розділив піддослідних на чотири групи. Виявилося, що учасники з найнижчим рівнем цукру в крові виглядали молодшими за інших. Підтверджують його роботу та результати наукового дослідження вчених із Німеччини, опубліковані в авторитетному науковому журналі. Якщо на тиждень відмовитись від солодкого, можна помітити, що шкіра помітно посвіжішає.

Здорове серце

Експерти Національного центру з контролю та профілактики захворювань проаналізували базу даних про споживання цукру десятками тисяч людей у ​​США та зіставили їх із відомостями про смертність від серцево-судинних захворювань. Дослідження опубліковано у журналі Американської медичної асоціації (JAMA).

Згідно з результатами, у людей, які отримують чверть добової калорійності харчування від доданого в їжу та напої цукру, ризик померти від серцево-судинних захворювань утричі вищий, ніж у тих, хто не захоплюється солодким.

Здорові нерви

Існує низка досліджень, що підтверджують, що цукор впливає на центри задоволення мозку, змушуючи нас хотіти його ще більше. Є також свідчення того, що зазвичай ми звертаємося до цукру, коли нам сумно та самотньо.

За даними дослідників з Німеччини та Великобританії опублікованим у журналі Neuroscience & Biobehavioral Reviews, з’ївши солодке, зрештою ви не тільки не відчуєте радості та припливу сил, але й станете більш млявим і менш бадьорим. Цукор змушує наш настрій “стрибати”. Спочатку справді охоплює задоволення, а потім, коли рівень цукру в крові опускається, стан стає ще гіршим. Тижнева відмова від солодких продуктів наочно продемонструє, наскільки стабільним стане психологічний стан.