Зменшити вагу або змінити раціон може бути дуже складно. На щастя, процес схуднення можна зробити набагато простіше завдяки кільком звичкам.

Перешкоди на шляху схуднення можна зустріти практично скрізь. Це, наприклад, відсутність доступу до здорової їжі, нестача часу, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя. І це не враховуючи роботи, сім’ї, соціальне життя.

Замість того, щоб підраховувати калорії чи тренуватися у залі, можна сформувати у себе низку навичок. Вони дозволять вам зробити процес схуднення стабільним та зберегти результат на довгий час, пише Eat This, Not That.

Пити більше води. Саме води, а не газування, латте та інших напоїв. Вся річ у тому, що у подібних напоях може бути багато так званих порожніх калорій. Намагайтеся щодня випивати щонайменше 2 літрів води щодня.

Менше сидіть і більше рухайтесь. Якщо ви багато рухатиметеся протягом дня, то це прискорить обмін речовин і забезпечить організм енергією. Наприклад, ви можете замість ліфта піднятися сходами. Є ще один спосіб схуднути. Це силові тренування, спрямовані на набір м’язової маси. Такі тренування дозволять вашому тілу навіть під час відпочинку використовувати енергію ефективніше та прискорять метаболізм.

Більше готуйте вдома. Це автоматично дозволить вам споживати менше калорій, тому що ви зможете контролювати кількість інгредієнтів у їжі та розмір порцій. До того ж це може допомогти їсти більше овочів та фруктів.

Не пропускайте прийоми їжі. Особливо це стосується сніданку. Завдяки йому організм отримує енергію, яку зможе ефективно використати протягом дня. Також це допоможе запобігти переїданню та вживанню шкідливих продуктів. Згідно з результатами досліджень, ті, хто вперше за день їсть вранці, споживають менше калорій за день і мають здоровішу вагу. Намагайтеся їсти кожні три-чотири години протягом дня.

Пам’ятайте про розміри порцій та вживайте цілісні продукти. Це дозволить знизити калорійність страв та контролювати вагу. Особливу увагу зверніть на фрукти та овочі.