Раціон з кавою допоможе зміцнити кістки. Якщо ви хочете зробити кістки міцними, то допоможе вам зовсім не прийом вітамінів. Є один напій, який допоможе.

Основним будівельним матеріалом кісток є кальцій. Крім того, для засвоєння кальцію слід отримувати вітамін D.

У той же час масштабне наукове дослідження, результати якого було опубліковано у 2021 році, показало, що прийом вітаміну D протягом п’яти років ніяк не позначається на частоті переломів у людей віком 50+. Раніше ця ж команда вчених виявила, що харчові добавки з вітаміном D не сприяють зміцненню густини кісток.

Робити кістки міцними допомагає їжа, що містить багато кальцію. Це тофу, сардини, молочні продукти. Діти від 9 до 18 років повинні в день отримувати 1300 мг кальцію, дорослі у віці 19-50 років – 1000 мг, жінки старші 50 та чоловіки старше 70 – 1200 мг.

Крім того, здоров’ю кісток допоможе допомогти каві. Але при цьому випивати важливо одну-дві чашки на день максимум. Згідно з результатами дослідження Чін-Лун Чуна з Гонконзького університету, між кавою та збільшенням щільності кісток у верхній частині стегна, поперековому відділі хребта існує зв’язок.

Крім того, для здоров’я скелета важливо спалювати калорії.