На полицях супермаркету можуть виявлятися продукти з терміном придатності або зіпсовані. Такі товари повинні негайно прибирати з прилавків, але деякі магазини намагаються зробити все, щоб повернути продуктам їх товарний вигляд.

Тетяна Насипова розповіла, що варто остерігатися неприродньо глянсових фруктів та овочів. За словами фахівця, такі продукти обробляють воском, щоб надати їм свіжого вигляду. Виявити віск можна і навпомацки: руки стають липкими, а стерти восковий розчин із пальців проблематично.

Насипова порекомендувала вибирати фрукти та овочі з натуральним приємним ароматом та кольором. Найкраще якщо це будуть сезонні продукти із сусіднього регіону. Вони мінімум нітратів і максимум вітамінів. А от овочі та фрукти, що продаються в магазинах цілий рік, можуть містити в собі різні домішки, тому що в холодну пору року їх «підгодовують», вирощуючи в теплицях.

Восени для підтримки імунітету рекомендується додавати до раціону продукти з високим вмістом вітаміну С і D, заліза, калію, а також з іншими корисними мікроелементами.