Кровоточивість ясен може викликати агресивна чистка із зайвим тиском, але також за нею часом ховаються небезпечні причини. Про такі порушення повідомляє журнал Times Now.

Кровоточивість ясен – одна з найбільш поширених в світі проблем з порожниною рота. Фахівці відзначають, що лише деякі люди сприймають її як симптом серйозно. Тим часом, з кровоточивістю можуть бути пов’язані небезпечні порушення в організмі.

Гормони. Гормональний фон змінюється, що може відбиватися на стані порожнини рота. За появою крові на зубній щітці може ховатися його нестабільний стан. Чому він порушується, повинен з’ясувати ендокринолог.

Порушення згортання. Кровотеча ясен буває наслідком слабкості судин, надмірно рідкої крові. Тільки медичне обстеження здатне визначити кількість тромбоцитів, що відповідають за її стан.

Читайте також:  Ожиріння після 60 років загрожує проблемами із фертильністю

Нестача вітаміну С. Інші симптоми такого дефіциту, крім кровоточивості, – надлишкова слабкість, втома.

Лейкемія. Даний тип раку крові також може ховатися за кровоточивістю ясен. Це одна з найнебезпечніших причин, через яку слід серйозно ставитися до появи крові в яснах. Також на лейкемію можуть вказувати запаморочення, втома, втрата апетиту.