Рівень запальних процесів в організмі можна обмежувати за рахунок правильно підібраних продуктів харчування. Хронічне запалення підвищує ризик багатьох недуг, включаючи пухлини, серцево-судинні захворювання, діабет, артрит і депресію.

Можна скоротити ризик запалень в організмі, якщо серйозно зменшити кількість рафінованих вуглеводів і переробленого м’яса. Це зовсім не означає, що ми взагалі більше в житті не повинні їсти пончики або ковбасу.

Але дуже важливо зменшити відсоток цієї їжі, щоб це пішло на користь. Наприклад, не варто закуповувати в супермаркетах виключно булки з білим хлібом, шинку, газовану воду, печива, спагетті тощо. Звичайно, все швидко можна вжити в їжу, ці продукти не потребують тривалому приготуванні, але користі вони не принесуть.

Читайте також:  Популярний продукт для сніданку пов'язали з підвищеним ризиком раку

Вся ця їжа збільшує рівень запалення в організмі. Вона містить насичені і трансжири, холестерин, і таке харчування не повинно бути домінуючим.

Намагайтеся їсти менше червоного і переробленого м’яса, насичених солодощами продуктів, білого хліба і макаронів. Звичайно, якщо ви прийшли на день народження, то нерозумно буде відмовлятися від торта або пирога. Але ось їсти їх кожен день не слід.

Також буде розумним використовувати менше вершкового масла та інших трансжирів. А ось насичувати дієту можна фруктами і овочами, цільнозерновими, бобовими, горіхами і насінням, а також «хорошими» жирами, які містяться в жирній рибі.

Читайте також:  6 кроків до здоров'я жінки після 40

Використовуйте оливкову олію, яка дуже корисна, вживайте гриби, часник, імбир. В цілому, прекрасним прикладом протизапального харчування є середземноморська дієта, пише The Daily Mail.