Про те, які субпродукти роблять позитивний вплив на потенцію у чоловіків, а також на здоров’я і фігуру в цілому, розповіла лікар-дієтолог Олена Соломатіна.

За її словами, склад субпродуктів сильно відрізняється, адже це органи тварини, які мають різні функції. Так, у внутрішніх органах міститься велика кількість білка і вітамінів.

Наприклад, нирки містять багато цинку, який підтримує репродуктивні функції, підвищують потенцію у чоловіків, покращують ріст нігтів і волосся. Печінка є джерелом вітаміну D, а також вітамінів В і А. Особливо багата мікроелементами теляча або яловича печінка, проте хороша і куряча печінка.

– Особливо корисне бичаче серце, воно містить багато магнію і коензим Q10. Ця речовина відновлює окислювальні реакції на клітинному рівні, підсилює обмін речовин, зміцнює серцевий м’яз, тонізує м’язи, підвищує імунітет і уповільнює старіння, — зазначила експерт.

Читайте також:  Коли екран телефону може принести користь організму

Однак при вживанні субпродуктів потрібно знати міру, оскільки вони, як і будь-які продукти тваринного походження, містять холестерин.

Дивні для багатьох коров’яче вим’я, губи і рубець містять колаген і еластин, корисні для поліпшення роботи суглобів і зміцнення хрящових тканин.

– У делікатесах, наприклад, в мізках, можуть міститися паразити. Це небезпечно. Крім того, в мозку величезна кількість холестерину, це жирний продукт, — попередила фахівець.

За словами медиків, половина чоловіків старше 40 років рано чи пізно стикається з еректильною дисфункцією. Однак імпотенція “молодіє” з кожним роком: на прийом до лікаря приходять люди середнього віку, і навіть юнаки. Експерти пояснюють таку ситуацію зміною способу життя (зниження фізичних навантажень, незбалансоване харчування), екологічною обстановкою.

Читайте також:  Лікар-психіатр назвав 7 звичок, які миттєво зроблять вас привабливішими