Фрукти і ягоди, як правило, дуже корисні для людини, можуть бути токсичні для домашніх вихованців, тому перш ніж поділитися зі своєю собакою їжею, слід проконсультуватися з ветеринаром. Про продукти, якими можна сміливо ділитися зі своєю твариною, розповіли фахівці.

Ананас

У невеликих кількостях цей фрукт можна давати собакам. Він багатий на лимонну і аскорбінову кислоту, а також вітаміни. Ананас добре позначається на травленні тварини, обміні речовин і імунітеті. Слід видаляти листя і зовнішню оболонку плода, щоб уникнути попадання в шлунок вихованця.

Гарбуз

У гарбузі міститься велика кількість вітаміну А, корисного для шкіри, вовни, м’язів і здоров’я нервової системи. Насіння і м’якоть гарбуза насичені корисними маслами, необхідними собаками з проблемами сечостатевої системи, пише портал “вихованець + людина”. Цей плід можна давати в невеликій кількості в свіжому, вареному або консервованому вигляді.

Вівсянка

Звичне для багатьох людей блюдо може також припасти до душі вашому вихованцеві. Пластівці вівсянки багаті на білок, кальцій і залізо, які потрібні для правильного функціонування багатьох процесів в організмі.

Сир

Цим молочним продуктом можна без побоювання ділиться з собакою. Сир містить білок і кальцій, що зміцнює кістки і м’язи. Якщо ваш чотириногий друг ніколи не пробував раніше сир, то рекомендується починати з невеликої кількості, щоб уникнути неприємностей з травленням.

Яблуко

Деякі вихованці не проти побалувати себе яблуками. У цьому прагненні їх можна заохочувати – в цих плодах багато заліза і антиоксидантів, а шматочки яблука очищають зуби і ясна, позитивно позначаються на процесах в шлунку і освіжають подих.