Грижа — випинання внутрішніх органів під шкіру через дефект тканини, яка утримувала їх у порожнині.

Ускладнення можуть мати різний характер, ступінь вираженості, а також швидкість розвитку, що залежить від локалізації грижі. Щоб уникнути небажаних наслідків, потрібне оперативне лікування.

Одним із серйозних ускладнень є защемлення грижі, коли частина органу виявляється фіксованою в щільному кільці (грижових воротах). Наслідком цього може стати порушення місцевого кровотоку, відмирання тканини органу і його дисфункція.

Якщо в грижового мішку опинилися петлі кишечника, розвивається кишкова непрохідність. Подальше здавлення ​​тканин може призвести до некрозу, виходу кишкового вмісту в черевну порожнину з розвитком перитоніту.

Наслідком прогресування грижі може стати запалення навколишніх тканин, органів з високим ризиком формування абсцесу (гнійного процесу).

На сьогодні правильним і ефективним вирішенням проблеми вважається лапароскопічна герніопластика.

Операція виконується за допомогою спеціальних інструментів, які оснащені камерою. За допомогою сучасного обладнання хірург може в режимі онлайн на моніторі стежити за своїми діями всередині порожнини організму.

До основних переваг даного методу відноситься:

●  хороший косметичний ефект (відсутність великого розрізу на шкірі);

●  швидке загоєння рани;

●  мінімальний ризик післяопераційних ускладнень;

●  невиражені больові відчуття в області рани;

●  низький ризик кровотечі;

●  коротка реабілітація;

●  виписка додому на другий день.

В післяопераційному періоді пацієнту необхідно відвідувати клініку для обробки рани, контролювати температуру тіла. При виникненні вираженого болю, підвищення температури слід звернутися до лікаря.

Агапіт 

У Медичному центрі Агапіт https://agapit.clinic/directions/hirurgiya/

​​в спеціалізованому хірургічному центрі операцію виконує досвідчений лікар – хірург за допомогою новітнього обладнання.

Кожний пацієнт після операції знаходиться в комфортній окремій одномісній палаті під цілодобовим наглядом персонального лікаря.

Запис на консультацію до лікаря-хірурга з 20-річним досвідом за телефонами:

044 337-37-51, 063 700-83-52

067 480-61-01, 099 204-77-35

https://agapit.clinic/

Лікар-хірург

*На правах реклами