Команда дослідників змогла перетворити відходи виробництва кави в алкоголь. Керівник експерименту біоінженер Соланж Муссат з Університету Мінью, місто Брага, передала дані про результати дослідження в журнал «LWT – Food Science and Technology».

Ось як описує у вересневому номері процес експерименту співробітник журналу Ніша Гіріден: «Спочатку вчені взяли залишки обсмажених кавових зерен і висушили їх, потім сировину розбавили водою і 45 хв нагрівали при температурі 163 ° C. Відокремивши надлишки води, дослідники додали цукор і дріжджі, а потім піддали дистиляції (як це робиться при виробництві віскі або рому). У результаті вчені отримали напій з 40% вмістом етанолу ».

Читайте також:  Правила життя для щоденного здоров'я від медичного журналіста Майкла Мослі

Дослідники називають його «спирт з відпрацьованої кавової гущі». Вісім спеціально запрошених дегустаторів оцінили нову випивку як «досить приємний напій зі смаком і запахом кави».

До речі, при виробництві SCG spirit з кави видаляється більшість кофеїну, що може благотворно вплинути на те, як вживання “алкогольноъ кави» позначиться на серці.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News