Косметолог Тетяна Євстигнєєва пояснила, чому не можна засипати з косметикою на обличчі та чому важливо вмиватися перед сном.

Хоча б раз у житті так робила, мабуть, кожна дівчина. Тим часом це дуже шкідливо для шкіри обличчя.

«Це так просто – вмитися перед сном. Але дехто нехтує цим правилом. Я хочу закликати всіх обов’язково вмиватися наприкінці дня, і наведу низку аргументів не пропускати цю процедуру», — каже експерт.

Перше, що потрібно запам’ятати, залишаючи косметику на обличчі на ніч, ви наближаєте свою старість.

У шкірі, не очищеної від макіяжу, уповільнюються процеси синтезу колагену, внаслідок чого шкіра швидше в’яне.

Протягом дня на шкірі накопичується не лише косметика, а й побутовий індустріальний пил (особливо якщо живете в мегаполісі). Все це забиває пори, закупорює їх. При такому розкладі про чисту шкіру без висипів можна лише мріяти.

І третє. Залишаючи косметику на ніч, ви травмуєте клітини шкіри. Яким чином? Справа в тому, що коли ми спимо, наш організм оновлюється. Клітини шкіри не виняток. Залишки макіяжу в цьому випадку заважають оновленню.

Шкіра буквально задихається, в результаті втрачає красивий рівний колір, стає тьмяною. Наступного етапу з’являються прищі.

Якщо ви хочете якомога довше зберегти красу та молодість шкіри, не лінуйтеся витратити буквально п’ять хвилин на демакіяж перед сном. А краще робіть це одразу після повернення додому.

Давайте своїй шкірі відпочити від косметики якомога довше. Іноді влаштовуйте дні без косметики. Повірте, що оточуючі звертають на нашу зовнішність набагато менше уваги, ніж нам здається.