Виявляється, навіть лікарі у великій масі не можуть відповісти на це питання. Між тим, у зникненні жиру при схудненні немає абсолютно нічого містичного.

Британське видання Dailу Mail опитало 150 лікарів, дієтологів і персональних тренерів, поцікавившись, куди зникає жир з схудлого тіла. Ці фахівці висловили абсолютно різні версії про природу такого зникнення.

«98% медичних працівників не змогли пояснити, як це працює», – повідомило видання.

Зокрема, багато опитаних заявили, що жир перетворюється в енергію. На перший погляд, логічно. Проте дана версія суперечить закону збереження маси речовини, якому підпорядковуються всі хімічні реакції, констатували експерти Dailу Mail.

Також були запропоновані гіпотези про те, що жир трансформується в м’язи або виходить через товсту кишку. І те, і інше теж виявилося неправильним.

Процес зникнення жиру прокоментували вчені з Університету Нового Південного Уельсу. Вони заявили: велика частина жиру, втрачається людиною при схудненні, просто… видихається.

«Жир перетворюється на двоокис вуглецю і воду. Вуглекислий газ йде з організму через легені, a вода виводиться c сечею або потом. Якщо людина втрачає 10 кілограмів жиру, близько 8,4 кг «випаровується» через легені, a 1,6 кг перетворюються у воду», – констатували наукові фахівці.

Джерело: МедікФорум