Практично будь-який салат асоціюється у людей зі здоровою їжею, так як складається він в основному з овочів. Але мало хто здогадується, що заправка теж має значення.

Неправильний склад заправки може завдати значної шкоди здоров’ю. Експерти назвали кілька соусів до салатів, які можуть надавати небажані побічні дії.

Один з найпопулярніших соусів у світі – “Тисяча островів”. Базовими інгредієнтами в його складі є кетчуп, майонез і приправи. Часте вживання такої заправки може привести до значного збільшення ваги через високу кількість калорій. Вона також сприяє підвищенню ризику закупорки артерій і серцевих нападів.

Ще одна заправка, яка шкідлива для організму – «Французька». В одній порції міститься близько 15 грамів шкідливих жирів, не кажучи вже про велику кількість солі. Вона сприяє розвитку таких захворювань, як подагра і гіпертонія, повідомляє HuffPost.

Читайте також:  Онколог розповів, які проблеми зі здоров'ям можна побачити по обличчю

Вершкова заправка в знаменитому салаті “Цезар” теж може привести до проблем зі здоров’ям. У ній містяться натрій і жири, які можуть привести до сильного запалення, а також погіршити стан кров’яного тиску. В якості корисної альтернативи експерти рекомендують грецький йогурт.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News